O zakupach półproduktów i innych skarbów, planowanie :)

Cześć!
Jak się macie w ten piękny, sobotni poranek? Gdyby nie myśl, że zaraz skończą mi się beztroskie dni ferii byłoby idealnie. Właśnie wróciłam z wizyty u fryzjera i pierwszy raz od nie pamiętam kiedy jestem zadowolona z tego co zobaczyłam po obcięciu :) Pokażę Wam później jak wyglądam :) Fryzjerka ścięła mi ok. 5 cm z długości, ale jestem zadowolona, bo włosy wydają się gęstsze. No to teraz już mogę zapuszczać piękne, gęste i zdrowe włosy! :) Dziękuję, że mnie wspierałyście w tej decyzji! 

Przechodząc do sedna sprawy, chciałabym od Was znowu porady. Mianowicie planuję zakup kilku półproduktów. Na początku miałam złożyć zamówienie na zróbsobiekrem, ale wczoraj przepadłam na stronie escopa. Wybrałam sobie: Honeyquat-pochodna miodu (11,60 zł/ 30ml), Olej z awokado zimnotłoczony ekologiczny (11,60 zł/ 30ml) i Francuską glinkę zieloną (8,40 zł/ 100g).  Sklep nie ma niestety w swoim asortymencie mleczka pszczelego, które chciałam kupić, ale mogę to sobie odpuścić. 

Co sądzicie o tych produktach, warto kupić je po takiej cenie? Czy może jednak zamówić z ZSK? I co jeszcze warto zamówić podczas takich zakupów? :)


Recenzjatorka

11 komentarzy:

 1. Ja mam z tego sklepu olej awokado właśnie i sobie chwalę a ostatnio kupowałam półprodukty w sklepie Naturalne piękno ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie! Kolejny sklep, na którym spędzę kilka godzin i jeszcze więcej do wyboru! I gdzie w końcu zrobić te zakupy? :D

   Usuń
 2. Koniecznie pokaż jak włosy teraz wyglądają ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się zrobić to dziś wieczorem :)

   Usuń
 3. niestety nic nie miałam z tego sklepu :(

  OdpowiedzUsuń
 4. ja znam wszystkie z tych sklepóm, łącznie z tym, o którym pisze KArola, ale najbardzeij cenię sobie ZSK, przyzwyczajenie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam na zdjęcie Twoich włosków po fryzjerze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem cena nie jest jakaś wygórowana, więc można kupować.
  Ciężko mi powiedzieć jednak, co bym dołożyła do Twoich zbiorów. Z półproduktami jest tak, że albo je włosy lubią, albo nie, dlatego należy je po prostu testować i wyciągać wnioski ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jeszcze nigdy nie byłam zadowolona po wizycie u fryzjera. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja nie kupuję półproduktów - leniuszek ze mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Olejek z awokado sama bym chętnie kupiła :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie powodem do uśmiechu i bardzo za wszystkie dziękuję!

Zawsze staram się odwiedzać moich komentujących! Jeśli nie masz bloga, a chcesz dodać coś od siebie, proszę abyś się podpisał :)

Moderacja komentarzy została włączona, by uchronić się przed spamem.