Mani u Recenzjatorki!

Cześć kochani!
Na wstępie muszę się Wam wytłumaczyć i mam nadzieję, trochę usprawiedliwić. Tak więc bardzo Was przepraszam za moją nieobecność i za to, że tyle musieliście czekać na ten post. Wszystko przez to, że nie miałam internetu, ugh. Mam limit miesięczny Mb, a mój brat wykorzystał praktycznie cały limit i nie miałam jak wejść na bloga. Udało mi się z telefonu, ale tylko pokomentowałam część Waszych postów, a dodawanie swoich na bloga nie przypadło mi do gustu w tej formie. Jednak wolę tradycyjnie, komputerowo. Obawiam się tego przejścia na Bloglovin, po prawej stronie macie banner i możecie mnie obserwować na tamtej platformie, w razie usunięcia Bloggera. 

Dzisiejszy post poświęcony będzie paznokciom, a konkretnie ich malowaniu, o tym jakie wzorki goszczą na moich paznokciach ostatnimi czasy. Podzieliłam ten post na 3 części. Jedna zostanie umieszczona teraz, kolejne jeśli ten Wam się spodoba- to jutro i pojutrze. Dziś mam dla Was tylko moje paznokcie, jutro pokażę Wam trochę paznokci moich znajomych, którym je malowałam i 3 część to znowu moje paznokcie, ale z czasów wcześniejszych :DMani nr. 1- kropki ombre


Zdjęcia były robione w trakcie i zaraz po malowaniu, więc były niedopracowane, wybaczcie mi to :D Bazą do wykonania tego wzorku był biały lakier z Avonu, dalsze to:


Avon, nailwear pro +, pastel pink
Da Vinci, Vollare, kolor 282
AB Lines, kolor N9
Wibo, Extreme Nails, numerek niestety się starł
Avon, nail experts, nudeMani nr. 2 
Wszystkie paznokcie, oprócz jednego pomalowałam na ciemno różowy, intensywny kolor, jeden na zielono i ozdobiłam je moim nowym piaskiem, wszyło dość elegancko :)


Użyłam:


Wibo, Lakier o piaskowej fakturze, nr.3
lakier wyżej wymieniony AB Lines oraz Da Vinci, czyli to co najtańsze a czasami najlepsze :DMani nr. 3- Pół pomarańczowo, pół galax'owo


Paznokieć podzieliłam na pół i pomalowałam tymi lakierami:


Wibo, Express growth, nr. 49
Wibo, Express growth, nr. bodajże 412

Chcecie więcej? :) Jaki kolor gości na Waszych paznokciach? 

Wasza Recenzjatorka!


7 komentarzy:

 1. Kropkowe mani zrobię sobie chyba nawet dzisiaj! Bardzo mi się podoba!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam kropki na paznokciach :) Twoja wersja bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mój faworyt to kropki ombre :D

  OdpowiedzUsuń
 4. nominowałam Cię do tagu na moim blogu: http://nonetheless6.blogspot.com/2013/06/kolory-teczy.html :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie powodem do uśmiechu i bardzo za wszystkie dziękuję!

Zawsze staram się odwiedzać moich komentujących! Jeśli nie masz bloga, a chcesz dodać coś od siebie, proszę abyś się podpisał :)

Moderacja komentarzy została włączona, by uchronić się przed spamem.