Przeczytaj, zobacz, posłuchaj! #linki

Cześć!
   Moja nieobecność tutaj spowodowana jest brakiem czasu i kilkoma zawirowaniami w moim życiu osobistym. Od czerwca pracuję, mam poza tym trochę innych obowiązków. W najbliższym czasie postaram się jednak wygospodarować więcej czasu, aby odwiedzić Wasze blogi. Dzisiaj chce się z Wami podzielić kilkoma linkami, które wpadły mi w oko. Może Was również zaciekawią. Zapraszam do klikania, czytania, oglądania i słuchania! :)


1 . Infografika 25 świetnymi pomysłami z na szybkie, Zdrowe śniadania  . Sporo Ciekawych zestawień zebranych w jednym miejscu  i otoczonych starannymi rysunkami.

2 . Post na temat akcji no poo, czyli o rezygnacji z mycia włosów szamponem   Autorka dotarła do osób, które zrezygnowały z używania szamponu na rzecz innych środków myjących. Poza tym kilka słów o samej idei, a także o powodach, które doprowadziły do stosowania tej metody i o tym, czy jest ona dobrym pomysłem.

3. O tym dlaczego warto wstawać (i kłaść się) wcześniej oraz jak zabrać się do zmiany swoich przyzwyczajeń poczytać możecie u My Pink Plum, której całego bloga szczerze polecam! :)


4 . Wywiad z mężczyzną, który od 5 lat żyje bez pieniędzy (i ma się świetnie!). O tym, czy w dzisiejszym Świecie potrzebne są pieniądze i czy da się bez nich żyć. Świetny wywiad, świetny przykład, warto przeczytać!

5. Zdjęcia niesamowitego parku w Austrii, który latem zamienia się w szmaragdowe jezioro.   Piękne i z cala pewnością niesamowite miejsce! :)

6 Na koniec kilka piosenek, które ostatnio mi towarzyszą.:
Pozdrawiam, Sara

3 komentarze:

  1. Podobają mi się te śniadanka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za podlinkowanie mojego wpisu!:) :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Yelawolf słucham już od jakiegoś czasu, a ich kawałki szybko wpadają do ucha :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie powodem do uśmiechu i bardzo za wszystkie dziękuję!

Zawsze staram się odwiedzać moich komentujących! Jeśli nie masz bloga, a chcesz dodać coś od siebie, proszę abyś się podpisał :)

Moderacja komentarzy została włączona, by uchronić się przed spamem.