Wyniki rozdania z woskami Yankee Candle.

Cześć!
Dziś przychodzę z jakże radosną nowiną, a mianowicie z ogłoszeniem wyników w rozdaniu, w którym mieliście szansę wygrać dwa wybrane przez siebie woski Yankee Candle. Do konkursu zgłosiło się ponad 70 osób. Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia i cieszę się, że rozdanie przypadło Wam do gustu :)

Niestety znalazło się też kilka osób, które nie spełniły warunków, jakie zadeklarowały w formularzu, np. napisały, że na ich blogu znajduje się banner, a wcale go tam nie było. Dlatego musiałam losować kilka razy. To przykre i kieruję moje słowa do wszystkich osób, które chciały mnie oszukać, aby zdobyć więcej losów: Pomyślcie, że mogliście wygrać, a straciliście na to szansę przez kłamstwo. Zawsze weryfikuję podane informacje i takie postępowanie grozi dyskwalifikacją. Już niedługo możecie spodziewać się kolejnej niespodzianki. Tym razem będzie to już coś typowo włosowego :)
Nie przedłużam- dwa wybrane przez siebie woski Yankee Candle wędrują do: Ani, makelifefantastic@op.pl. Gratuluję! Już piszę do Ciebie e-mail! :) Pozostałym osobom serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w rozdaniu i zapraszam na kolejne :)!

W najbliższym czasie na blogu będziecie mogli przeczytać o:
-efektach maski z siemienia lnianego na moich włosach
-działaniu oleju arganowego, oleju z pestek winogron oraz z awokado
-ciekawym kosmetyku nadającym blasku, który mimo kiepskiego składu, sprawdza się świetnie
-działaniu Priorinu Extra po 3 miesiącach kuracji
Do zobaczenia, Recenzjatorka

9 komentarzy:

Każdy komentarz jest dla mnie powodem do uśmiechu i bardzo za wszystkie dziękuję!

Zawsze staram się odwiedzać moich komentujących! Jeśli nie masz bloga, a chcesz dodać coś od siebie, proszę abyś się podpisał :)

Moderacja komentarzy została włączona, by uchronić się przed spamem.