Jabłka z cynamonem... czyli o wosku YC: Macintosh Spice.

Witajcie!
Dziś przychodzę do Was z kolejną recenzją wosku od Yankee Candle. Tym razem trochę inny klimat.. Nagle tak zimowo, świątecznie zrobiło się w moim pokoju po odpaleniu pięknego zapachu Macintosh Spice. Mam nadzieję, że szczegółowa recenzja chociaż trochę opisze powody mojego zachwytu :) Zapraszam na kilka słów o zapachu jabłek z cynamonem.


Kilka słów ze strony sklepu: Pachnące, soczyste, idealnie okrągłe i lekko rumiane Macintoshe – pyszne, delikatnie kwaskowate jabłka rosnące w przydomowym sadzie – to zapowiedź końca lata i wskazówka, że czas najwyższy zacząć przygotowywać zimowe przetwory. Te najlepsze, jabłkowe, mocno zawekowane musy posypane są cynamonem – słodkim, orientalnym, korzennym i idealnie komponującym się z jabłkowym miąższem. Macintosh Spice to domowy deser – cudowna, babcina, podana na ciepło szarlotka, która za sprawą magii Yankee Candle zamknięta została w aromaterapeutycznym, naturalnym wosku.

Zapach tego wosku jest niesamowity. Naprawdę po odpaleniu mam straszną ochotę na szarlotkę! Macintosh Spice jest kuszący, słodki, intensywny. Pierwsze skrzypce gra tutaj pieczone jabłko, drugie cynamon. Ta woń roznosi się po całym domu i przypomina o tym, że wielkimi krokami zbliżają się jesienne wieczory i na ten czas z pewnością zapach pieczonego jabłka będzie idealny. Jestem oczarowana jego trwałością :)

Ten i inne woski możecie kupić w sklepie internetowym Goodies.
Recenzjatorka

10 komentarzy:

 1. jeden z moich ulubionych zapachów, jak coś to jest już wycofany i to mały cud, że udało Ci się go kupić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziwne, bo na stronie sklepu normalnie jest dostępny :)

   Usuń
 2. Oj, chyba jednak sie skusze na te woski jesienia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam go i bardzo, bardzo lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się nie podoba, że woski wróciły na blogi, bo oznacza to zbliżającą się jesień. Not cool ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie zapachy lubię zimą :) Cynamon po prostu kocham!

  OdpowiedzUsuń
 6. Aż poczułam ten piękny zapach!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie powodem do uśmiechu i bardzo za wszystkie dziękuję!

Zawsze staram się odwiedzać moich komentujących! Jeśli nie masz bloga, a chcesz dodać coś od siebie, proszę abyś się podpisał :)

Moderacja komentarzy została włączona, by uchronić się przed spamem.