ANALIZA ankiety dla czytelników dotycząca prowadzenia bloga :)

Cześć kochani!
Podsumowałam ankietę, na którą część z Was odpowiedziało. Bardzo dziękuję każdemu z osobna! Cieszę się, że ponad 30 z Was wzięło udział w wypełnieniu ankiety na temat bloga :) Otworzyło mi to oczy na wiele spraw. W najbliższym czasie planuję też bliżej się z Wami poznać, więc znowu Was wymagluję :D Teraz już przejdę do wykresów, bo zajęło mi to sporo czasu. 

Przyznam, że jestem zadowolona z tych odpowiedzi. Wiem, że nie publikuję postów zbyt często, ale spora część z Was uważa, że i tak jest w porządku. Poza tym współprace na blogu przeważnie nie są źle odbierane. Wskazałyście mi też czego powinno być tutaj więcej. Na pewno będę teraz bardziej skupiać się na wybranych przez Was zagadnieniach. Oprócz tego w ankiecie znalazły się pytania: Jaki post chciał(a)byś przeczytać na moim blogu?, Jakich zmian potrzebuje według Ciebie mój blog?, Dlaczego tu zaglądasz?, Co Ci się podoba, a co nie? oraz miejsce na Inne uwagi. Były to pytania otwarte i nie będę przedstawiać wszystkich odpowiedzi tutaj. Niektóre się powtarzały. Ogólnie oceniacie mojego bloga jako uporządkowanego, czytelnego, ciekawego, pomocnego. Dziękuję za wszystkie miłe słowa na temat bloga oraz mojej osoby, jesteście kochani! :)  

13 komentarzy:

 1. Wszystkie przeważające odpowiedzi zgadzają się z moimi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję tak wspaniałych czytelników oraz wyników ankiety!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie zgadzają się z moimi odpowiedziami! Super pomysł na zaangażowanie czytelników :))
  Ania P.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozytywnie zaskakujące wyniki ankiety :] Oznacza to tylko,że blog jest bardzo dobrze prowadzony! Życzę wytrwałości i dalszego rozwoju ;) Pozdrawiam, Rozalia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie ankiety są dla nas bogerek bardzo pomocne ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Powiem szczerze, że odpowiedzi są zadowalające ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja tutaj lubię zaglądać, fajnie piszesz, bardzo przyjaźnie :) I blog także wygląda bardzo ładnie i miło się na niego patrzy :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Dość zróżnicowane te oczekiwania czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajny pomysł z ankietą :) Dobrze , jest poznać preferencje swoich czytelników i może również zrobię coś takiego u siebie na blogu :) Musze tylko pomyśleć nad pytaniami :P

  OdpowiedzUsuń
 10. Dużo blogerek teraz postawiło na te ankiety, i co tu ukrywać - to świetna pomoc dla nas :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja się zastanawiam nad ankietą na moim blogu, ale trochę się obawiam, jakie będą odpowiedzi :) Co do wyglądu Twojego bloga to jest naprawdę śliczny! :) przejrzysty, charakterystyczny, funkcjonalny i bardzo ładny:)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie powodem do uśmiechu i bardzo za wszystkie dziękuję!

Zawsze staram się odwiedzać moich komentujących! Jeśli nie masz bloga, a chcesz dodać coś od siebie, proszę abyś się podpisał :)

Moderacja komentarzy została włączona, by uchronić się przed spamem.