Moje pierwsze hybrydy [Semilac]

Cześć! :)
  Zainwestowałam niedawno w lampę UV, bazę, top, lakiery, pilniczki i inne drobiazgi. Usiadłam, poświęciłam około pół godziny i wyczarowałam sobie hybrydy. Zdaję sobie sprawę z tego, że daleko im do ideału, ale pierwszy raz stosowałam tę metodę i proszę o wyrozumiałość. Wszelkie porady chętnie przeczytam i proszę o ich zostawienie w komentarzu :). 
   Róż na paznokciach to Pink Doll, a różowe srebro to Pink Gold. Na każdym paznokciu znajdują się dwie cienkie warstwy lakieru, baza oraz top. Wszystkie lakiery, których użyłam możecie zobaczyć na dole posta. 

Czytaj dalej »

Wakacyjna aktualizacja włosowa {minus 7 centymetrów}

Cześć!
   Po pierwsze chwalę się, że dostałam się na studia. Wybrałam 2 kierunki, na których mi zależało i na oba się dostałam. Podjęłam też decyzję odnośnie wyboru i od października jestem studentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Właśnie wróciłam z urlopu, który spędziłam na mazurach. Podsumowując, sporo się wydarzyło i sporo się jeszcze wydarzy.
   Niecałe dwa tygodnie temu skróciłam włosy. Standardowo obcięte zostały na prosto, bez cieniowania. Z mojej głowy zniknęło 7 cm włosów i jestem bardzo zadowolona z ich aktualnego stanu. Końcówki nie są rozdwojone, wyglądają na zdrowe i tworzą ładny "pędzel". Objętość kucyka optycznie się zwiększyła a na tym bardzo mi zależało. Lubię siebie w długich włosach, ale ostatnio przysparzały mi sporo problemów, a końce były w nie najlepszym stanie. Uraczę Was swoimi selfie i kilkoma zdjęciami samej fryzury.


Pozdrawiam, Sara

Czytaj dalej »